Депутати Партії Володимира Буряка «Єднання» привітали підприємців зі святом

Запорізькі представники малого і середнього бізнесу приймали гостей-колег з Херсонської та Дніпропетровської областей. З нагоди професійного свята підприємців привітали депутати Партії Володимира Буряка «Єднання», чим приємно здивували бізнесменів з сусідніх регіонів.

В Україні День підприємця відзначається щорічно першої неділі вересня. Напередодні свята підприємців привітав міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, наголосивши на важливості співпраці місцевої влади і представників бізнесу.241460056_382548113247740_1676498484959212385_n

А минулих вихідних представники малого і середнього бізнесу зібралися на неформальну зустріч, щоб не тільки обговорити нагальні питання у роботі, а й відпочити. Запоріжці запросили в гості колег з Херсонської та Дніпропетровської областей.

Зі святом підприємців привітали представники Партії Володимира Буряка «Єднання». Геннадій Наумов і Олександр Онищенко від імені Партії презентували величезний і дуже смачний торт. А також нагородили подяками за внесок в розвиток підприємництва Запоріжжя.241562303_376279207498490_1772618512395138057_n

Як розповіла Яна Кучерявих, засновник Запорізької Спілки підприємців та підприємств «Єдність» і заступник виконавчого директора Запорізького союзу промисловців і підприємців «Потенціал», Партія «Єднання» допомагає підприємцям давно. Раніше був організований круглий стіл з проблемних питань бізнесу, під час якого депутати висловили готовність підтримати законодавчі ініціативи робочих груп підприємців, які входять до Ради при Офісі Президента України.

Відзначимо, що підприємці з інших регіонів були здивовані увагою з боку міської влади.

– Порадувало, що на заході запорізьких колег були присутні депутати міської ради Запоріжжя, які подарували з нагоди величезний смачний торт. Заслуга всіх сторін, що конструктивний діалог між бізнесом і депутатами в місті налагоджено», – зазначила Наталя Ешонкулова, підприємець з Дніпра.

А її колега з Херсона подякувала депутатам Партії «Єднання» за привітання і увагу до проблем бізнесу.

Читайте також: Що необхідно Запоріжжю для сталого проходження опалювального сезону