Більше трьох десятків підприємців отримали штрафи за порушення карантину цими вихідними

У Запоріжжі триває карантин вихідного дня.  Він був запроваджений урядом з 14 листопада та триватиме до кінця місяця. У суботу та неділю дозволено працювати виключно продуктовим магазинам, аптекам, у тому числі й ветеринарним, транспорту, заправкам. Робота розважальних і торговельних закладів під забороною, а кафе та ресторани можуть працювати на виніс.

Цими вихідними на дотримання нових карантинних вимог правоохоронці перевірили більше 1700 різноманітних закладів. Виявили й порушників. 36 закладів працювали попри встановлені обмеження. Це були магазини, заклади харчування та надання побутових послуг. На керівників склали адмінпротоколи. про це повідомляє пресслужба Нацполіції в Запорізькій області. Нагадаємо. штрафи за порушення карантину складають від  17 тисяч гривень до 34 тисяч гривень для громадян та від 34 тисяч гривень до 170 тисяч гривень для посадових осіб. karan_1 karan_3

Як писав сайт “Запорозька Січ”, за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без вдягнутої маски або респіратора каратимуть штрафами від 170 до 255 грн.

Читайте також: Скільки запоріжців отримали штрафи за порушення карантину