А самі медики заявляють, що обіцяних збільшених зарплат так і не отримали

Українські медики мають отримувати підвищену зарплату, згідно з “анонсами” уряду: не менше 20 000 гривень для лікарів (крім лікарів-інтернів), не менше 13 500 гривень – медичним сестрам. Відповідно до заяв центральної ласті, кошти лікарням та медикам перераховано.

Проте, самі лікарі кажуть, що це не так. І заявляють, що “зверху” лікарні зобов’язали заявляти, що кошти отримані в повному обсязі. Що лікарні та роблять, наприклад, запорізька дитяча лікарня №5.5дб
Як написав на своїй Facebook-сторінці завідувач відділення гінекології Бердянського територіального медичного об’єднання Євген Георгієв, весь 2021 рік із лікувальними закладами не розрахувалися так, як обіцяли.

“І ось, у 2022 році нас продовжують годувати порожніми обіцянками. Спочатку говорили, що з лікарнями розрахуються до 7 лютого, потім вже після 7 лютого. Проте, ні до сьомого, ні після грошей на рахунки лікарень не надійшло. Ще й “ліплять горбатого” “про слабке місце – “розподіл коштів на рівні лікарні”. Було б що розподіляти! Бюджети лікарень та міські бюджети порожні. Гроші де?”, – пише лікар.