Містяни готові перекривати дороги, щоб відстояти поліклініку, і секретар міськради заявив, що дітей, як і раніше, прийматимуть у будівлі на вул. Новгородський

“ЗС” неодноразово писала про те, що у Запоріжжі може бути переформована робота поліклініки дитячої лікарні №5. Як казали самі лікарі та батьки малюків, вузьких спеціалістів мали намір перевести до поліклініки на вул. Щаслива. а сам будинок нібито хочуть віддати приватній структурі.

Написано петицію на захист поліклініки, де обслуговуються тисячі маленьких мешканців величезного Хортицького району. Її мали б розглянути депутати, але цього не сталося.

Спочатку місцева влада заявляла, що інформація про поліклініку – фейк, хоча потім прозвучала інформація, що нібито головний лікар налаштований “перенести” лікарів до іншого приміщення.

Нещодавно біля будівлі поліклініки журналісти одного з телеканалів робили сюжет щодо ситуації та опитували містян. Через пізній анонс зібралося небагато людей. Зате дуже багато хто налаштований рішуче захищати поліклініку – аж до акцій протесту з перекриттям доріг.

І сьогодні тимчасово виконуючий обов’язки мера Анатолій Куртєв заявив, що “діти Хортицького району й надалі отримуватимуть допомогу в поліклініці по вул. Новгородській, 28а. Там працюватимуть як дитячі лікарі, так і вузькі фахівці”.

Як то кажуть, час покаже.