З ночі спецтехніка розчищала міські дороги та тротуари

Вночі в Запоріжжі випав перший сніг. Опади були інтенсивними, однак комунальники були готові до примх природи. Вже з другої ночі бригади почали працювати над усуненням наслідків зимової негоди. На розчищенні доріг та тротуарів в усіх районах міста працювали 49 машин, висипали майже 400 тон антиожеледної суміші.o_1dr5sqho71aev155pnft1n4g1soq2d

Також в КП «ЕЛУАШ» презентували спецтехніку, яка працюватиме в зимовий період. Загалом, на балансі підприємства налічується 92 одиниці. Це універсальні машини, які влітку використовують для ремонтних робіт, а взимку – для прибирання доріг від снігу та ожеледиці.

o_1dr5sqho81p231sbbamh1rog1e02i

– Техніка вже переобладнана під роботу в холодний сезон. На деяких машинах були оновлені деталі та замінені кузови. Також капітально відремонтували  грейдер, який задіяний на розчистці траси М-18 та дороги на селище Тепличне, – розповів заступник міського голови Запоріжжя Володимир Волобуєв.

В арсеналі комунальників поливомийки з щітками, піскорозкидувачі, міні-навантажувачі, фронтальні навантажувачі, самоскиди тощо. Всі вони готові до роботи взимку, запасів палива та посипних матеріалів  вистачить до кінця поточного року.

Читайте також: У Запоріжжі учнів почали відправляти на карантин