Вкотре російська армія підтвердила і вкорінила у свідомості українців вже неспростовний аргумент про те, що вони не мають нічого святого.

Вчора, 22 листопада на «Дорозі життя» у селі Кам’янське окупанти відкрили вогонь по колоні цивільних автомобілів, які рятувальники відбуксовували з ґрунтової дороги аби вони продовжували рух в обласний центр. Люди, рятуючись від війни, прямували до Запоріжжя, а через негоду опинилися заручниками на розмитій дорозі.

Рятувальники, розуміючи усю небезпеку як для особового складу, так і для цивільних громадян, не гаючи ані хвилини, організували евакуацію пасажирів та водіїв у найближчі укриття, тим самим врятувавши людей від наслідків обстрілів, які не припинялися.

Супроводом людей до сховищ займався Сергій Колоней, начальник караулу 24-ДПРЧ. Поки Сергій рятував пасажирів, його колеги водій 5-ДПРП Артем В’язовий і командир відділення 6-ДПРП Роман Понамарьов продовжували під обстрілами буксувати авто.

Рятувальна операція тривала 3 години. На щастя, жодна людина не постраждала, і після закінчення обстрілів усі автівки продовжили рух до пункту призначення.

Найменшому українцю, якого врятували співробітники ДСНС, лише 2 місяці. Всього силами підрозділу ДСНС вдалося відбуксувати 14 автотранспортних засоби, врятувавши 49 громадян, з яких 11 неповнолітніх дітей.