Депутати міськради закликають центральну владу розібратися з ситуацією, що склалася навколо аеропорту Запоріжжя

Тому на сьогоднішній сесії представники громади Запоріжжя звернулися до президента з закликом припинити тиск на КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” та владу міста через правоохоронні органи.

У зверненні йдеться про те, що спочатку держава віддала місту збиткове підприємство, а коли міська влада навела там лад та вивела аеропорт на новий рівень розвитку, уряд вирішив забрати його в концесію. Категорична незгода, яку висловили і міська влада, і депутати, і жителі міста, призвела до тиску та обшуків на підприємстві.

Тож депутати вирішили звернутись до Президента за підтримкою та закликають главу держави припинити тиснути на місцеву владу та запорізький аеропорт. Однак не всі представники громади в міській раді підтримали таке звернення. Зокрема депутати від партій “Солідарність” та “Батьківщина” звернення не підтримали.

Нагадаємо, мер Володимир Буряк відзначив, що завдяки консолідації влади, депутатського корпусу та громади Запоріжжю вдалося відстояти комунальне підприємство. Це була спільна перемога, яка змусила міністра інфраструктури Владислава Криклія публічно заявити, що запорізький аеропорт не віддадуть в концесію через незгоду міської влади. Володимир Буряк наголосив, що це був дійсно гарний приклад об’єднання та закликав депутатів й надалі згуртовуватися задля захисту інтересів Запоріжжя.

Читайте також: Запорізький прокурор присоромив депутата від «Батьківщини»