Призначене на сьогодні засідання депутатська коаліція знову проігнорувала

На порядку денному залишаються нерозглянутими низка важливих питань. Зокрема, сьогодні депутати мали б затвердити виділення коштів на ремонт будинку на вул. Сержанта Медведєва, який постраждав від масштабної пожежі. Також не проголосовані й інші проєкти, важливі для життєдіяльності міста. “Запорозька Січ” писала, що думають з цього приводу запоріжці.

– Сьогодні теж, вкотре, сесія неповноважна. Не хочуть шановні депутати інших партій приходити в сесійну залу і виконувати свої функції, якими їх наділили виборці. Можна не поважати один одного, але в мене питання: чого ж ви ігноруєте своїх виборців, не поважаєте запоріжців? У нас нещодавно згорів дах на будинку по вулиці Сержанта Мєдвєдева, 7. Потрібно виділяти кошти. Те, що ми знайшли кошти на аварійні роботи, це одне. Але ж там необхідно відновлювати дах, зробити ремонти в квартирах – це не один і не два мільйони гривень. Я щодня двічі на день у мобільному штабі. А ви де? Просто ганьба, та й все, – наголосив Володимир Буряк.

230797540_503293530768685_6857519194554591799_n

До сесійної зали прийшли жителі пошкодженого пожежею будинку. Вони звернулись до присутніх депутатів від фракції “Партії Володимира Буряка “Єднання” й відсутніх вже два місяці в сесійній залі представників “Слуги народу”, “ОПЗЖ”, “Європейської Солідарності”, “Партії Шарія” та “Нової політики”.

– Вражає цинізм всіх оцих депутатів, які вчора казали – ми завтра прийдемо, вас підтримаємо. Де ж ваша совість? Ви навіщо взагалі існуєте, як депутати? Я ваших політичних ігор не розумію. Я – виборець і обирав вас для того, щоб ви працювали. Але бачу, що вас просто гнати треба, – наголосив один з мешканців багатоповерхівки по вулиці Сержанта Мєдведєва, 7.

Жителі будинку написали звернення до Президента України. У ньому зазначається, що міська влада Запоріжжя має можливість виділити кошти на відновлення будинку з бюджету, однак, через те, що депутатська більшість ігнорує проведення сесій, підрядна організація не може розпочати ремонтні роботи.

232380611_256715946017063_175489523184738519_n

–  Нам справді необхідна допомога. Якщо ми можемо особисто зустрітися з депутатами, які сьогодні не прийшли до сесійної зали, я поїду по адресах та буду особисто з ними розмовляти. Я хочу запросити цих людей в квартиру та показати, як це на сьогодні виглядає, – підкреслила мешканка постраждалого будинку.

Ще одна постраждала від пожежі зауважила, що опозиція не повинна заважати працювати владі, яку вибрала більша частина міста.

– Щось я вас там не бачила у нас в дворі. От Володимира Буряка я там бачила, а їх я не бачила. Щоб ці 50 депутатів прийшли і сказали – ми не згоді з мером, але ми прийшли до вас, бо ви нас обирали, серед вас є наші виборці. Тому звертаюсь до вас, шановні депутати – ви повинні працювати! Поверніться в цю сесійну залу і дайте можливість тут розібратися з проблемами, а не бойкотувати їх, – наголосила запоріжанка.

Нагадаємо, депутатська коаліція вшосте не прийшла на сесію, скликану міським головою. Бездіяльність народних обранців обурює запоріжців, які неодноразово збиралися на мітинги з вимогою до депутатів припинити ігнорувати засідання та повернутись до своїх обов’язків.

Читайте також: Як просувається відновлення повноцінного руху популярного трамвайного маршруту в Запоріжжі