У 2018 року запорозькі дачники пільгових категорій по ряду напрямків зможуть як і раніше безкоштовно добиратися до своїх садово-городніх ділянок. Це стосується як річкового транспорту, так і автобусів. Рішення про організацію перевезень жителів Запоріжжя до садово-городніх ділянок було прийнято на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету міської ради.

– Пільговики, як і раніше, їздитимуть безкоштовно. Їх проїзд річковим транспортом буде компенсуватися з міського бюджету. Автобусні перевезення будуть організовані комунальним підприємством «Запоріжелектротранс» за рахунок власних ресурсів, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Міський голова нагадав, що в 2017 році приміськими катерами та автобусами до садово-городніх ділянок було перевезено близько 150 тисяч пасажирів пільгових категорій. Цього року перевезення будуть організовані з 26 квітня по 26 жовтня.

Перевезення здійснюватимуться згідно з графіком. Річковим транспортом – від Річкового порту за напрямками Курьяново-1, Н. Олександрівка-2, Радянське, Привільне, Сади і Сади Запоріжсталі і в зворотному напрямку. Автомобільним транспортом – по приміських маршрутах від Річкового порту за напрямками Лози, Агломерат, Іскра, Курьяново-2, В. Андріївка, Н. Олександрівка-1, С. Андріївка.

Відзначимо, сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради. До порядку денного були внесені понад сто питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста – житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою, громадського транспорту, освіти, соціального захисту.