В рамках міської Програми розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту у Запоріжжі в 2018-2019 роках планують придбати ще 150 автобусів великої місткості, а також 15 електробусів. Про це йшла мова на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Члени виконавчого комітету Запорізької міської ради підтримали винесення на сесію проекту рішення про внесення змін до міської програми розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту у Запоріжжі.

– У лютому ми повинні отримати решту автобусів, які в 2017 році були придбані в рамках програми фінансового лізингу. Планується, що нові автобуси будуть в першу чергу спрямовані на маршрути в напрямку Шевченківського району, Бородинського мікрорайону, – сказав міський голова Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що в Запоріжжі реалізується програма розвитку громадського транспорту, розрахована на кілька років. Головна увага на сьогодні приділяється комунальному транспорту, оновленню його рухомого складу за рахунок придбання автобусів, електробусів, збірки трамваїв.

– На сесії збираємося внести зміни в програму розвитку громадського транспорту, змінюючи деякі цифри. В результаті в 2018 році за програмою «Запорізький трамвай» плануємо зібрати п’ять нових трамваїв. У 2017 році було зібрано чотири. Також в 2018-2019 роках планується придбати для комунального транспорту 150 великих автобусів і 15 електробусів, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Головна мета подібної роботи – поліпшення якості обслуговування пасажирів, вирішення проблеми з транспортним обслуговуванням спальних районів міста.