На сесії міської ради, яка відбулася 20 грудня, депутати підтримали створення комунального підприємства «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту». Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради, якому буде підзвітне нове КП, було доручено розробити Статут підприємства.

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради було прийнято рішення про затвердження Статуту зазначеного комунального підприємства.

Таким чином, затверджений Статут комунального підприємства, яке буде займатися диспетчеризацією громадського транспорту. Після цього в Запоріжжі планують далі рухатися в напрямку обладнання громадського транспорту GPS-навігацією. Почати планується з комунального транспорту, а потім будуть розглядатися такі можливості і для приватних перевізників.

За словами фахівців, використання систем GPS-навігації сприятиме удосконаленню роботи громадського транспорту – контроль за дотриманням графіка руху, необхідних інтервалів руху громадського транспорту і так далі.