У Запоріжжі продовжується ревізія громадського транспорту. Перевіряють його технічний і санітарний стан. До складу робочої групи входять фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради, представники Патрульної поліції, Укртрансбезпеки, громадських організацій.
18 січня пройшла перевірка автотранспорту у Бородинському мікрорайоні.
– Ми продовжуємо спільно з управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради перевірку технічного стану автобусів, які обслуговують міські маршрути, наявність документації на перевезення пасажирів. За результатами сьогоднішнього рейду порушень не виявлено. Такі перевірки проводяться регулярно. Для порушників передбачено штраф у розмірі 680 грн. Якщо те ж порушення виявлено повторно протягом року, матеріали передаються до суду, – розповів капітан поліції відділу з безпеки дорожнього руху управління Патрульної поліції Антон Журавський.
За словами фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку, велика робота з усунення порушень технічного і санітарного стану транспорту була проведена під час перевірок в 2017 році. За рік було проведено 110 спільних перевірок і 89 перевірок фахівцями управління. Результати минулих перевірок показали, що увесь транспорт в гарному стані і ніяких порушень не було.
В цілому містяни також задоволені маршрутками.
– Я зазвичай їжджу міським муніципальним транспортом, але іноді користуюся маршрутками. Мене в них все влаштовує, – поділився мешканець мікрорайону Іван Клименко. У цьому році їздив кілька разів на маршруті 84 і вважаю, що транспорт хороший.
Можливо у технічному плані порушень в маршрутках не має. Але якщо реально подивитися на зовнішній вигляд транспорту, то він бажає кращого.
Нагадаємо, перевірка технічного стану міських маршруток проводиться з квітня 2017 року фахівцями управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради спільно з представниками управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області та відділу з безпеки дорожнього руху управління Патрульної поліції. Також за розпорядженням міського голови до складу робочої групи були включені представники громадських організацій «Запорізьке об’єднання ветеранів АТО і бійців окремого загону спеціального призначення «Азов», «Відродження життя після АТО».