В Запорізькій області на святкові вихідні заборонили роботу громадського транспорту

На великодні вихідні в Запорізькій області вводять додаткові карантинні обмеження. Зокрема це стосується роботи громадського транспорту. Таке рішення прийняла обласна комісія з питань технологічно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, згідно протоколу комісії, опублікованого на сайті облдержадміністрації, 18-20 квітня вирішено заборонити роботу громадського транспорту, окрім перевезень годин пік – з 6:00 до 9:00 та з 16:00 до 19:00. Обмеження торкнулись також і відвідування цвинтарів. з 7:00 18 квітня і до 7:00 29 квітня відвідувати кладовища заборонено. Заборона не стосується церемонії поховання, однак під час неї учасники зобов’язані дотримуватись норм санітарно-епідеміологічної безпеки.

Гіпермаркети обласна влада вирішила не зачиняти, але й їх роботу суттєво обмежать. Будуть працювати лише відділи з товарами першої необхідності – продуктами та засобами особистої гігієни. Відвідувачі можуть заходити в магазини лише в обмеженій кількості, бути масках або респіраторах, та дотримуватися дистанції. Крім того, в приміщеннях повинна проводитися регулярна дезінфекція.

Нагадаємо, на Великдень також буде посилена робота контрольно-пропускних пунктів, які встановлені на в’їздах до чотирьох міст Запорізької області.

Читайте також: У Запоріжжі роботу громадського транспорту обмежувати поки не будуть