Наступного тижня в області має бути відкрито ще кілька додаткових центрів масової вакцинації

Заступниця міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич під час візиту до Запоріжжя зазначила, що  регіон відстає по показникам щеплень від коронавірусу. Запорізька область – одна з п’яти в Україні, яке через ускладнення епідемічної ситуації потрапила до “червоної зони”, що є прямим наслідком низьких темпів щеплення в регіоні.

“На сьогодні в Запорізькій області щоденно медики роблять біля 5-7 тисяч щеплень, тоді як відповідно до спроможності регіону їх кількість має бути не менше 11 тисяч на добу. Разом із тим, кількість центрів вакцинації є дуже малою для цього регіону. Тому наступного тижня в області має бути відкрито ще кілька додаткових центрів масової вакцинації. Окрім того, відповідно до наданих рекомендацій має бути покращено роботу вже існуючих центрів і пунктів щеплень”, – приводить слова заступниці міністра сайт МОЗ.

Нагадаємо, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо роботи транспорту, ТРЦ, кафе, магазинів тощо.