Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо роботи транспорту, ТРЦ, кафе, магазинів тощо

Як “ЗС” повідомляла раніше, з понеділка Запорізька область переходить до червоної зони епіднебезпеки. Таке рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На регіональному рівні також відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя. Зокрема розглядалися питання подальшої роботи магазинів, кафе, закладів освіти, сфери надання послуг, а головне – роботи транспорту.

Буде посилений контроль за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів, виконанням протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень.

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради має опрацювати питання: проведення вакцинації водіїв міського пасажирського транспорту проти захворювання коронавірусом; організації перевезень та належного дотримання протиепідемічних вимог на транспорті; забезпечення виділення додаткових транспортних засобів з метою зменшення скупчення людей у громадському транспорті у години пікового навантаження, – повідомляє сайт міськради.

Виконавчому комітету міської ради рекомендовано розглянути питання щодо обмеження часу перевезення пасажирів міським транспортом для пільгової категорії населення, а саме з 06:00 до 10:00 та з 15:00 до 19:00.

Повний протокол засідання комісії – за посиланням.