На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 № 360-р “Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя”, на виконання рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.06.2012 № 231 “Про план роботи виконавчого комітету міської ради на III квартал 2012 року”, з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту України виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дати згоду на проведення легкоатлетичної естафети серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів, присвяченої Дню фізичної культури та спорту України, на Набережній магістралі міста 8 вересня 2012 року.
2. Перекрити рух автомобільного транспорту по Набережній магістралі від вул. Тюленіна до вул. Лермонтова 8 вересня 2012 року з 9.30 до 11.00.
3. Просити відділ ДАІ з обслуговування адміністративної території м. Запоріжжя забезпечити безпеку учасників змагань та дорожній рух під час проведення заходу.
4. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради забезпечити проведення спортивної частини заходу.
5. Управлінню з питань охорони здоров’я Запорізької міської ради забезпечити супровід машини швидкої медичної допомоги учасників змагань.
6. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити висвітлення в засобах масової інформації проведення святкових заходів.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ю. В. Каптюха.

Міський голова О.Ч.СІН