Найвідоміший український гурт “Воплі Відоплясова” завітав до Запоріжжя, де відшукав мальовничі місця для зйомок нового кліпу на пісню “Чудовий світ”. Написану цього року та й досі ще не опубліковану композицію чули лише найвідданіші фани, які не пропускають жодного концерту “ВВ”. Гурт на чолі із Олегом Скрипкою завітав до нашого міста між літніми фестивалями “Summer Sound” (Одеса) та “Red Rocks” (Лондон).
Зйомки проходили минулого тижня на Хортиці. Для участі у зйомках кліпу “ВВ” запросили всіх бажаючих, хто міг постати в образі хіпі – життєрадісних молодих людей, які можуть співати, танцювати, мають відповідне вбрання. Кастинг проходив за фото, яке треба було надіслати Інтернетом.
Музику до “Чудового світу” написав гітарист Євген Рогачевський у співавторстві з Олегом Скрипкою, якому в свою чергу належить текст. Кіноверсію нової пісні знято у стилі “хіпі” – популярної молодіжної субкультури 60–70-х років, яка декларує ідеї єдності, миру та кохання. Режисером-постановником нової роботи традиційно виступить Олег Скрипка.
– Свого часу позитивна енергія “дітей квітів” врівноважила неспокійний та знервований світ, який стояв тоді на порозі третьої світової війни. Відомо, що час рухається по спіралі, і слоган “Кохайтесь – не воюйте!” сьогодні знов стає актуальним, як ніколи, – розмірковує Олег Скрипка. – Та й місце для зйомки було обрано невипадково, адже Запорозька Січ була фактично першою анархічною комуною, яка існувала на принципах рівності, братерства, відмови від приватної власності. Думаю, кожний справжній хіпан може вважати себе прямим духовним нащадком українських козаків. До того ж, не слід забувати, що практично вся художня естетика хіпі базувалась на ексцентричних фантазіях іншого нашого земляка – стропківського лемка Андрія Андрійовича Варголи, більше відомого як Енді Уорхол.