У приміщенні виставкової зали спілки фотохудожників міське об’єднання художників “Колорит” проводить традиційну щорічну виставку “З любов’ю до рідного міста”. Виставка – своєрідний творчий звіт учасників. На ній представлено найрізноманітніші напрями, жанри і техніки: від академічного живопису до комп’ютерного дизайну, картин зі шкіри, різьблення та розпису по склу. І все це розмаїття відбиває пейзажі й архітектуру рідного міста, почуття, які викликає наша “мала Батьківщина”.
Міське об’єднання художників “Колорит”, створене 1994 року, згуртувало професійних художників, дизайнерів, карикатуристів, членів Спілки художників, національної Спілки майстрів. Щоденні виставки “Колориту” можна побачити біля “Фонтану Життя”, це – унікальне місце, де можна поспілкуватися з майстрами й художниками, побачити майстер-класи з різьблення, вишивки, бісероплетіння та інших видів творчості, отримати цінні поради. Запорізький вернісаж працює весь рік, він привертає увагу як городян, так і гостей Запоріжжя.
На урочистому відкритті виставки міський голова Олександр Сін подякував художникам за те, що вони прославляють рідне місто в творах мистецтва. Художники ж, дякуючи за підтримку творчих людей, подарували міському голові картину із зображенням “свого” фонтану.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА