Новий керівник КП “ЕЛУАШ” – Олександр Клімов
Начальником комунального підприємства “ЕЛУАШ” призначений Олександр Сергійович Клімов. Відповідне розпорядження міський голова Олександр Сін підписав 14 лютого.
Представляючи нового керівника колективу КП “ЕЛУАШ”, Олександр Сін підкреслив, що Олександр Клімов – досвідчений фахівець, який усю свою трудову діяльність присвятив дорожньому будівництву.
“При призначенні начальника комунального підприємства “ЕЛУАШ” для мене було важливо, щоб у людини був досвід. Часу на розкачку немає, необхідно вже зараз активно включатися в роботу”, – сказав Олександр Сін.
Міський голова зазначив, що першим завданням для шляховиків з початком весни стане виконання ямкового ремонту міських магістралей, який необхідно завершити за три тижні. Для цього треба заздалегідь розробити графіки ремонтів, підготувати техніку.
Міський голова доручив Олександру Клімову розробити програму розвитку підприємства, яка передбачатиме й технічне переоснащення.
Начальник КП “ЕЛУАШ” пообіцяв, що виправдає надану йому міською владою довіру. “Головне наше завдання – підвищити якість роботи підприємства, щоб це змогли оцінити запоріжці”, – сказав Олександр Клімов.
Для довідки:
Олександр Клімов народився 30 грудня 1972 року в Запоріжжі. У 1994 році закінчив Запорізький будівельний технікум за спеціальністю будівництво та експлуатація будівель і споруд, в 2007 році – Запорізьку державну інженерну академію за фахом міське будівництво і господарство. З 2000 по 2004 роки – майстер дорожніх ремонтно-будівельних робіт, начальник ремонту державного комунального дорожнього підприємства “Магістраль”.
З 2004 року працює на комунальному підприємстві “ЕЛУАШ”. Працюваав на посадах начальника дільниці капітального будівництва, заступника начальника з якості, начальника дорожньо-експлуатаційної дільниці, заступника начальника з загальних питань КП “ЕЛУАШ”.

Гендиректор “Запоріжелектротрансу”?– Юрій Папач
Міський голова Олександр Сін представив колективу комунального підприємства міського електротранспорту “Запоріжелектротранс” нового генерального директора. Ним став Юрій Володимирович Папач, який працював до цього заступником начальника управління транспортного забезпечення та зв’язку міської ради. Розпорядження про його призначення Олександр Сін підписав 15 лютого.
Міський голова висловив думку, що Юрій Папач – хороший спеціаліст, який знає, що таке робота транспорту. Олександр Сін поставив завдання перед новим керівником.
Необхідно розробити програму розвитку “Запоріжелектротрансу”, збалансувати фінансово-економічний стан підприємства. Міський голова підкреслив, що в останні роки дотації з бюджету Запоріжжя на потреби електротранспорту постійно збільшуються. У 2011 році вони склали 25 мільйонів гривень.
“Постійне збільшення дотацій – це шлях в нікуди. Настане момент, коли міський бюджет просто не зможе виділяти достатню кількість коштів. Необхідно шукати інші шляхи виходу із ситуації”, – зазначив мер міста.
Міський голова доручив Юрію Папачу опрацювати різні варіанти оновлення рухомого складу запорізького електротранспорту, в тому числі за рахунок грантів, кредитів. У цьому відношенні корисним може бути досвід Вінниці, Дніпропетровська. Необхідно збільшити обсяги та підвищити якість перевезення пасажирів. Потрібно поліпшити як технічний стан, так і зовнішній вигляд трамваїв, тролейбусів. Підприємство має розвивати додаткові напрямки діяльності, спрямовані на підвищення його прибутковості. Результатом реалізації програми розвитку “Запоріжелектротрансу” має стати перетворення підприємства в беззбиткове.
Олександр Сін подякував колишньому генеральному директору “Запоріжелектротрансу” Миколі Риженьких. У тому числі завдяки і його зусиллям підприємство останні роки стабільно працювало, забезпечувало безперебійне перевезення пасажирів.
Генеральний директор “Запоріжелектротрансу” запевнив керівництво міста, що підприємство і надалі буде стабільно працювати. “Всі завдання будемо вирішувати спільно, колегіально, виважено підходячи до проблем”, – сказав Юрій Папач.
Для довідки:
Юрій Папач народився 18 липня 1968 року в Запоріжжі. У 1989 році закінчив Львівське вище військово-політичне училище, в 2008 році – Бердянський університет менеджменту і бізнесу за фахом економіка підприємства. З 1989 по 1998 роки служив у Збройних Силах.
У 1998–2003 роках – головний механік виробничо-торговельної фірми “НЕК”, в 2003–2005 роках – комерційний директор авторемонтного заводу № 402 (м. Запоріжжя), 2005 – 2009 роки – заступник начальника автотранспортного управління ВАТ “Дніпроспецсталь”, 2009–2010 роки – начальник виробництва ТОВ “Сандрабуд”.
У 2010–2012 роках працював на посаді заступника начальника управління транспортного забезпечення та зв’язку міської ради – начальника відділу організації та контролю пасажирських перевезень на автомобільному транспорті.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua