У східних громадах Запорізької області продовжується активна боротьба проти іноземного агресора, наші захисники не дають російським загарбникам просуватися далі, – повідомляє сайт ЗОВА. Основні бої йдуть на Луганському та Донецькому напрямках, але окупаційні війська не полишають спроб просування і в Запорізькому регіоні. Хоча їм це і не вдається.

Для більшості евакуйованих людей Запоріжжя є тимчасовим прихистком перед тим, як їхати далі у більш безпечні місця. Взагалі, через Запоріжжя пройшло майже 120 тисяч біженців з місць бойових дій. Серед тих, хто зареєструвався, як внутрішньо переміщені особи, їх близько 6 тисяч. Тобто абсолютна більшість вирушила транзитом у більш спокійні місця.

Про гуманітарне забезпечення регіону:

З продуктами проблем немає, але на деяких територіях, де проходять бойові дії, є складнощі з доставленням. Проблема залишається з ліками. Раніше 90% медикаментів забезпечували аптеки, 10% – проходили через систему охорони здоров’я. Однак ті ліки, які доставлялися мережами, наразі перевозити складно. Тому це дійсно велика проблема.

____

Посилання на наш Телеграм-канал