У Запоріжжі створять робочу групу із залученням фахівців Фонду держмайна задля вирішення спільних питань

Сьогодні мер Запоріжжя Володимир Буряк провів зустріч з заступником голови Фонду держмайна України Костянтином Кошеленком. Обговорювались питання налагодження взаємодії між містом та державною установою. Про це повідомляється на сайт Запорізької міськради.

Заступник голови Фонду держмайна Костянтин Кошеленко наголосив, що приватизація державних об’єктів на території Запоріжжя дасть місту позитивний результат, оскільки занедбані об’єкти почнуть розвиватися. Крім того, будуть створені додаткові робочі місця та зростуть надходження до бюджету. Подібні успішні приклади вже є в Запорізькій області.

– Для нас дуже важливо налагодити взаємодію з містами. Наше завдання – щоб процедура приватизації була прозорою та доступною для всіх. Заходиш на створений нами сайт www.privatization.gov.ua/ та отримуєш всю необхідну інформацію, – розповів Костянтин Кошеленко.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк підкреслив, що в місті є власні приклади успішної приватизації. Зокрема, палац спорту “Юність”, який завдяки інвестору перетворився на сучасний спортивний комплекс, або міжнародний аеропорт “Запоріжжя”, який місто забрало в комунальну власність. У найближчі роки міська влада планує збільшити пасажиропотік підприємства до одного мільйона людей на рік.

– Запоріжжя продовжує розвиватися, зокрема в останні роки активізувалося житлове будівництво. Будемо спільно працювати, місто у цьому зацікавлене. Пропоную створити невеличку робочу групу, яка опрацьовуватиме конкретні питання не по області загалом, а саме по Запоріжжю, – сказав Володимир Буряк.

Читайте також: У Запоріжжі подовжать популярний маршрут і встановлять новий дитячий майданчик