Сьогодні, 30 липня знову не відбулось чергове засідання Запорізької міськради

Як і в попередні рази, в сесійній залі були присутні лише депутати фракції “Єднання”. Через відсутність кворуму мер Запоріжжя Володимир Буряк закрив засідання. o_1fbrbul3r9ptlapgei1d8j3pav

– Не хочуть депутати працювати, вважають, що їх хтось образив. А чим образили? Тим, що міський голова звільнив секретаря? Звільнив. Вчинив по закону, і далі буду вчиняти відповідно до закону. Тільки я ніколи не плутаю особисті речі з роботою, обов’язки з особистими стосунками. І моє розуміння таке – якщо тебе обрали люди на цю представницьку посаду, приходь у зал і працюй. А спірні питання потрібно вирішувати в судовому порядку, а не використовувати відмову від участі в сесії міської ради як важіль тиску, – наголосив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя зауважив, що місто знайшло можливість виплатити зарплати медикам в цих умовах, однак для цього довелося використовувати інші ресурси. І більше подібних резервів немає. Тому в подальшому, аби вирішувати подібні питання необхідно приймати рішення на сесії.

– Все це робиться для того, щоб зробити бардак у Запоріжжі, хаос, показати, що міська влада недієздатна? Для п’яти фракцій інтереси їх політичних сил знову виявилися вищими за інтереси запоріжців. Необхідно приймати рішення. Не потрібно робити запоріжців заручниками, – наголосив Володимир Буряк.

224004468_995462094539292_969870877872149361_n

Як писав сайт “Запорозька Січ”, перед початком сьогоднішнього засідання обурені запоріжці зібрались на мітинг перед міськрадою. Містяни вимагали від депутатів зібратись нарешті на сесію і проголосувати за питання порядку денного, адже в іншому випадку без заробітних плат можуть залишитись працівники Муніципальної аварійної служби та інших комунальних підприємств міста, фахівці бюджетних сфер.

Читайте також: Запорізькі депутати-прогульники болісно відреагували на звернення медиків Запоріжжя до Президента України