Розваги на пляжі, майстер-класи, змагання, виступи діджеїв та зірок української естради – саме так 28 та 29 червня на Центральному пляжі Запоріжжя відсвяткує День Конституції та День молоді

Про це в ході прес-конференції розповів представник команди Володимира Буряка, заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

фото

– Дуже приємно, що ми продовжуємо робити заходи з ініціативи молоді. Впевнений, що цей захід запам’ятається та подарує позитивні емоції всім, хто його відвідає. Тому запрошуємо всіх, – сказав Анатолій Пустоваров.

До нас завітають такі відомі виконавці, як Макс Барських, Tayanna та гурт «Агонь», а також інші співаки, в тому числі запорізькі. А представляти їх будуть топові провідні ведучі України. Все це відбудеться в перший день свята. На гостей також очікує: фуд-корт, Lounge зона, Play зона, Kid зона, Фото зона та інші локації.

На другий день будуть проходити змагання з аквабайку, водні запливи та водні битви, волейбол та інші спортивні змагання, які тільки можна проводити на пляжі. Будуть також локації для інтелектуальних ігор і багато чого іншого.

Організатори «Пляжного буму» впевнені, що цей захід у черговий раз об’єднає всю молодь міста Запоріжжя. На Набережній очікують десятки тисяч запоріжців. Тож приходьте – самі все побачите.

пляжний бум

Читайте також: Запорізька ДЮСШ «Локомотив» отримала нові тренажери