Штрафи сягають від 340 до 1360 грн для фізичних осіб та від 850 до 1700 грн для юридичних

Запоріжці продовжують викидати сміття після ремонту в баки для побутових відходів або залишають його на контейнерних майданчиках чи прибудинкових територіях.

Наприклад, у дворі по вулиці Історичній, 38 гори будівельного сміття лежать вже понад три тижні. Запоріжці очікують, що його вивезуть співробітники «Вельтум-Запоріжжя», але це не входить в їх обов’язки та до абонентського тарифу підприємства.

Люди повинні самостійно вивозити сміття, яке залишилося після будівництва чи ремонту. Цю послугу можна замовити у керуючої компанії чи підприємства, яке цим займається. Але містяни часто хочуть зекономити на вивозі будівельного сміття та забруднюють свої двори чи псують сміттєві баки. Разом з тим, виявити порушників неважко. Наприклад, у будинку № 38 по вулиці Історичній працівники інспекції з благоустрою за допомогою сусідів знайшли винуватців та склали на них адмінпротоколи, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, у дворі по проспекту Соборному хтось викинув будівельне сміття в баки для побутових відходів, через що вони зіпсувалися.

Читайте також: У Запоріжжі знову підпалюють сміттєві баки.