Містяни обурені звинуваченнями центральної влади в бік мера Запоріжжя Володимира Буряка

Запоріжці активно стали на підтримку міського голови щодо роботи громадського транспорту в місті. Вони не лише пишуть слова підтримки Володимиру Буряку, а й звернулися до Президента з вимогою припинити тиснути на місцеву владу та залишити роботу громадського транспорту в Запоріжжі без змін.

Електронну петицію з такою вимогою на сайт Президента України подала запоріжанка Олена Макайя. Документ вже готують до публікації, незабаром він з’явиться на порталі електронних петицій голови країни.92459143_220636589163579_1192550794184884224_n

– Суть петиції в тому, щоб припинити ось розгляд цієї справи, яку відкрили через начебто порушення постанови Кабміну. Я не вважаю, що було порушення. Мер діяв відповідно до специфіки міста. Я вважаю, що зараз не час для таких справ. Міська влада максимально робить все, що може в цих умовах, що б і не порушити карантин, і в той же час щоб людям було зручно добиратись до роботи, або у життєво важливих справах, – зазначила Олена Макайя.

Нагадаємо, сьогодні міському голові Запоріжжя вручили повістку за порушеною кримінальною справою. Однак Володимир Буряк продовжує захищати інтереси містян та під час селекторної наради порушив перед прем’єр-міністром питання щодо розширення переліку осіб, які можуть користуватися громадським транспортом.

Читайте також: Запоріжці підтримали мера Володимира Буряка