Володимир Буряк отримав повістку за кримінальною справою щодо нібито невиконання постанови Кабміну

Про це міський голова повідомив на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”.

– Сьогодні зранку до мене в кабінет завітали правоохоронні органи та вручили мені повістку за порушеною кримінальною справою. Останнім часом це стало майже звичним явищем. Причина в тому, що міська влада нібито не виконала постанову Кабінету міністрів щодо зупинення громадського транспорту в місті. Коли мені передали повістку, я спитав, як бути з людьми, які мають їздити на життєво необхідні процедури, зокрема гемодіаліз. Що робити запоріжцям, які повинні доглядати за паралізованими чи хворими літніми батьками. Й таких людей сотні. Відповіді я не отримав, але передав силовикам ваші повідомлення та коментарі, які ви мені з цього приводу писали. Повістка так повістка, – зазначив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя зауважив, що Запоріжжя продовжує боротьбу з небезпечною хворобою, незважаючи на будь-які спроби силовиків дестабілізувати ситуацію. Щодня кількість хворих на коронавірус у місті зростає. На сьогодні вже 20 підтверджених випадків, 5 містян одужали та виписані з лікарні. Всі проблеми, які знаходяться в компетенції міста, вирішуються у максимально стислі терміни, на засіданні штабу оперативно приймають необхідні зміни. У посиленому режимі працюють медики, триває дезінфекція доріг, зупинок, парків, скверів, дитячих майданчиків, лавок. Управителі обробляють під’їзди та прибудинкові території. Самотні і маломобільні містяни отримують продуктові набори.

Міський голова подякував запоріжцям за слова підтримки і конструктивну критику та підкреслив, що ситуація під повним контролем міської влади, життєдіяльність міста в цілому не порушена. Також Володимир Буряк вкотре закликав містян без нагальної потреби не виходити з дому, та піклуватись про власне здоров’я та безпеку оточуючих.

Читайте також: Запорізькі депутати висловили обурення щодо нападів Президента на мера Запоріжжя Володимира Буряка