З настанням теплих днів парк «Дубовий гай» став одним з улюблених місць відпочинку запоріжців

Навесні в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» особливо гарно. З’являється перша яскраво-зелена травичка, а дерева вкриваються різнокольоровими ароматними квітами. Наразі в парку розцвіла магнолія, алея з якою за останні роки стала улюбленим місцем для селфі в багатьох відвідувачів.

20190414_125239

Радують око жовті кущі форзиції, а солодкий аромат квітів аличі не може залишити нікого байдужим. Багато хто з відвідувачів чекає, коли розквітнуть сакури, які є доволі екзотичними для нашого міста.20190414_125444

Ще одним улюбленим місцем багатьох запоріжців у «Дубовому гаю» є озеро, в якому живуть шість білих лебедів. Ці граціозні птахи вже давно стали візитною карткою парку. В теплу погоду вони полюбляють поніжитися на травичці та навіть позують перед камерами гостей парку.

20190414_124313

Не менш цікаво спостерігати за качками, яких у «Дубовці» живе дуже багато.

20190414_124801

Їх можна побачити і в озерах, і на берегах, і в травичці, а інколи і над головою пролітають.

20190414_124506

Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», у «Дубовому гаю» вже працюють атракціони. Вони були відреставровані, капітально відремонтували атракціон «Вальс». Планують також поступово реставрувати «Автодром», якому вже понад 30 років, та колесо огляду. Після капітального ремонту його планують пофарбувати в яскраві кольори і оснастити сучасним підсвічуванням.

в

На стадії ремонту знаходиться центральний вхід в парк, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

У «Дубовці» також з’явилося кілька нових безкоштовних майданчиків для молоді, дітей та їх батьків. Нещодавно в парку обладнали спортивний майданчик. На ньому поки тільки три тренажери – для пресу, спини та рук. Поступово там планують збільшити кількість тренажерів.

в1

Нагадаємо, в п’ятницю, суботу та неділю в містечку атракціонів проводяться різноманітні розважальні заходи для дітей та дорослих. Там також працює луна-парк.

Читайте також: «Дубовий гай» готують до масштабного оновлення.