Мешканці Запоріжжя викидають будівельне сміття в контейнери для побутових відходів

Запоріжців неодноразово попереджували, що ці контейнери не призначенні для будівельного сміття, вони псуються під його вагою, техніка також не може піднімати їх. Мешканці міста повинні самостійно вивозити будівельне сміття, але багато хто хоче на цьому зекономити. Люди залишають його на контейнерних майданчиках, прибудинкових територіях чи висипають у баки.

Співробітники ТОВ «Вельтум Запоріжжя» постійно борються з цією проблемою. Нещодавно в Олександрівському районі в сміттєві баки висипали не лише будівельні матеріали, а навіть глину.

Screenshot_229

До речі, аналогічний випадок стався і сьогодні. У дворі будинку по проспекту Соборному два металеві баки були наповнені будівельним сміттям. Під його вагою навіть погнулися колеса контейнерів. Співробітникам підприємства довелося залучати додаткову бригаду, щоб розвантажити баки та відремонтувати колеса, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі також існує проблема з підпалюванням сміттєвих баків.

Всіх небайдужих громадян, які бачать, хто підпалює контейнери або викидає в них будівельні відходи, гілки, просять повідомляти до ТОВ «Вельтум – Запоріжжя».

Читайте також: У  Запоріжжі замінюють пластикові сміттєві баки на нові оцинковані євроконтейнери.