Серед найбільш перспективних напрямів, які б запоріжці хотіли розвивати – інфраструктура та житлово-комунальне господарство

У Запоріжжі презентували результати дослідження «Формуємо бюджет разом». Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», цей проєкт – особиста ініціатива мера Володимира Буряка. З 19 по 25 жовтня запоріжці могли висловити свою думку стосовно того, куди мають піти міські кошти. Опитування проходили в кожному районі Запоріжжя.

Анкетування проводив Інститут соціологічних досліджень та громадських ініціатив. Загалом, своїми ідея поділились 2,5 тисячі містян. Опитування показало, що більше 77% мешканців позитивно оцінили зміни, що відбулись в Запоріжжі за останні роки.

В п’ятірці проєктів, які запоріжці вважають найбільш успішними:  запуск великих комунальних автобусів – 70,7%, благоустрій міста – 34,4%, ремонт доріг та тротуарів – 22,2%, новий термінал запорізького аеропорту – 18,2%, оновлення парку електротранспорту – 17,7%. При цьому містяни й надалі хочуть продовжити удосконалення цих напрямків. Запоріжців також хвилюють стан доріг, будівництво мостів через Дніпро та проблеми ЖКГ.

– Міський бюджет складається з коштів громади, тому цього року ми вирішили спитати в містян, куди б вони хотіли його спрямувати. Серед пріоритетів були названі благоустрій, ремонт доріг та інше. Ми будемо намагатися максимально врахувати побажання людей в бюджеті наступного року, – зазначив Володимир Буряк.

При цьому, міський голова нагадав, що бюджет-2020 менший нинішнього на мільярд, є проблеми з фінансуванням у повному обсязі державних субвенцій. Тим не менше, робота над його формуванням продовжується і побажання запоріжців візьмуть до уваги.

З повними результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: Які зміни відбулися в Запоріжжі за 4 роки – оцінка експертів