У День Незалежності на майдані Героїв прозвучить гімн України

Запоріжців запрошують приєднатися до акції #ЗаспіваємоГімнРазом, яка відбудеться в нашому місті вперше. На майдані Героїв академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», мішана хорова капела «ДаринаЛада» Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та вокальний гурт «Березіль» Запорізького січового колегіуму разом виконають гімн України.

Приєднатися до акції можуть всі бажаючі. Початок о 09.30 у суботу, 24 серпня, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Як писав сайт «Запорозька Січ», головні гуляння на День Незалежності відбудуться в «Дубовому гаю». Початок о 15.00. З програмою святкових заходів можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, як запоріжці відпочиватимуть на День Незалежності.

До речі, до головного свята країни військові, у тому числі строковики та курсанти отримають по 1 тис. грн. У два рази більше виплатять бійцям, які у цьому році залучалися до виконання завдань в складі підрозділів ООС, а також тим, які наразі обороняють нашу країну на сході.

Читайте також: У Запоріжжі хочуть підвищити зарплати працівникам дитсадків.