Мешканці міста висловлюють слова подяки депутатам від Партії “Єднання”

В Запоріжжі депутати від Партії Володимира Буряка “Єднання” старанно та відповідально виконують свої обов’язки. Це стосується як роботи під час засідань сесій та у постійних комісіях, так і співпраці з містянами.

Нещодавно свій черговий особистий прийом громадян провела депутат міськради від Партії “Єднання” Надія Севальнєва. Як завжди, прийом був багатолюдним. Дуже багато звернень на виділення матеріальної допомоги на дороговартісне лікування, представники ОСББ позначили свої проблемні питання, які також потребують матеріальних затрат, представники шкіл, дитячих дошкільних закладів запропонували варіанти спільної участі у придбанні обладнанні, меблів, благоустрою території.273782840_1552310935128166_9223115130885462473_n
“У більшості звернень люди висловлюють слова подяки нам, депутатам, і бажання сумісними зусиллями покращити якість життя кожного мешканця нашого чудового міста. Будемо разом продовжувати розпочате!”, – розповіла депутат.

Нагадаємо, Сергій Ільченко, депутат міськради від Партії Володимира Буряка “Єднання”, організував зустріч мешканців району з головним лікарем лікарні. Та розповів, яким чином ситуація складається на данний час.