У День всіх закоханих РАЦСи працювали до опівночі

У РАЦСах Запорізької області підвели підсумки роботи 14 лютого. Саме в цей день взимку одружується найбільше запоріжців.

Вже другий рік поспіль в РАЦСах нашої області реалізується проект «Кохання поза часом» – одружитися та подати заяву можна з 8.00 до 24.00.

Цього року перший шлюб зареєстрували о 9:24 у Центральному РАЦСі, а останній – о 22:33 – у Бердянському.

Перша заява щодо державної реєстрації шлюбу була подана о 8:35, а остання – о 23:55 знову ж у Центральному РАЦСі.

У Запоріжжі 14 лютого зареєстрували 34 шлюби. Найбільше молодят одружилися у Центральному РАЦСі – 17. 4 пари одружилися по-швидкому в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

Зробити незабутнім подачу заяви в РАЦС вирішили 83 пари. Саме стільки заяв про державну реєстрацію шлюбу подали запоріжці 14 лютого. Найбільше закоханих, 50 пар, звернулись до Центрального РАЦСу.

Загалом, відділами державної реєстрації актів цивільного стану Запорізької області було прийнято 129 заяв про державну реєстрацію шлюбу. Зареєстровано 77 шлюбів, з них 6 в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу». Проведено 4 обряди ювілеїв весілля, а у Бердянському РАЦСі – 5 обрядів заручин, повідомляє сайт Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Як у Запоріжжі в День Святого Валентина одружувалися перші закохані пари, читайте тут.