Мобільний додаток «DozoR City» дозволяє жителям Запоріжжя відстежувати рух громадського транспорту за допомогою мобільного телефону

Наразі додаток працює в тестовому режимі. До нього вже підключено весь комунальний транспорт: великі автобуси, тролейбуси та трамваї – всього 180 одиниць техніки. Завдяки цьому пасажири можуть отримувати інформацію про те, коли транспорт необхідного маршруту приїде на ту чи іншу зупинку.

– Вся інформація – в режимі реального часу, тому відстежувати потрібний маршрут дуже зручно, – повідомив в. о. директора комунального підприємства «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту» Дмитро Приходько.

Приватних перевізників планують підключити до системи трохи згодом. Завантажити мобільний додаток можна на Play Market або App Storе. Слідкувати за рухом транспорту можна й на сайті transport.zp.gov.ua.

Нагадаємо, що в центрі Запоріжжя діють також “Розумні зупинки”, де пасажири мають змогу відслідковувати рух автобусів та тролейбусів за допомогою електронних табло.