У Запоріжжі близько 27 тисяч родин отримують субсидії

Наближається опалювальний сезон, тому мешканцям нашого міста, які хочуть отримувати субсидію, вже зараз треба погасити існуючі борги за комунальні послуги, якщо вони є. Потім слід звернутися до районного управління соціального захисту з відповідною заявою.

До речі, наразі субсидії запоріжці отримують «живими грошима» та самостійно сплачують за комуналку. Якщо родина заощадила, а гроші залишилися, їх можна витратити на власні потреби.

Субсидії готівкою можна отримувати в різних банках. Для цього людині потрібно з відповідною заявою звернутися в управління соцзахисту. Разом із заявою треба надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою. З перечнем банків, в яких можна отримувати монетизовану допомогу, можна ознайомитися тут.

Запоріжці також можуть розрахувати орієнтовний розмір субсидії на оплату. Зробити це можна за допомогою калькулятора розрахунку субсидії.

Як повідомив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров під час прес-конференції, в Запоріжжі субсидію отримують  27 тисяч сімей. Ще 24 тисячі на неопалювальний сезон мають так звану «нульову субсидію». У наступному опалювальному сезоні вони отримуватимуть компенсацію автоматично.

Близько 10 тисячам запоріжців відмовлено у наданні субсидії. Основними причинами відмови залишаються борги за комуналку, дороговартісне придбання на суму більше ніж 50 тис. грн, або наявність осіб працездатного віку, які офіційно не працюють і не сплачують єдиний страховий внесок, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Телефони та Skype гарячих ліній з питань призначення житлових субсидій

Screenshot_11

Нагадаємо, які субсидії отримували запоріжці в липні.

Читайте також: Мешканці Запорізької області заборгували за комуналку майже три мільярди гривень.