Запорізький журналіст висловив свою думку щодо обшуків в аеропорту

Як би ми не ставилися особисто до міської влади – наразі потрібно об’єднатися  та відстоювати аеропорт. Про це заявив редактор проєкту «Гвозди.Запорожье» Богдан Василенко в інтерв’ю виданню «Запорозька Січ», коментуючи ситуацію з обшуками СБУ у запорізькому аеропорту.

Василенко

– Запоріжжя намагаються пограбувати, – впевнений він. – Якось дуже «своєчасно» все з’являється. Хоча це сягає ще в минулі роки, але дуже «вчасно» активізувалося. Як тільки активно заговорили про передачу аеропорту в концесію – так відразу й з’явилися ці обшуки. Це дуже на руку прихильникам концесії – умовити незгодних передати аеропорт у потрібні руки.

Богдан Василенко підкреслює, що з запорізьким аеропортом за будь-якої умови повинні розпоряджатися запоріжці. А не віддавати, втрачаючи контроль, якомусь дядькові, який не вклав ані копійки.

– І як би ми не ставилися особисто до міської влади – наразі потрібно об’єднатися  та відстоювати аеропорт. В своїх справах ми повинні розбиратися самі. Якщо ми комусь віддамо – то не зможемо впливати вже ні на що. І робити цього не можна ні за яких обставин, – акцентував Богдан Василенко.

Трохи раніше на своїй сторінці в Фейсбук він зазначив, що «у такої на вигляд потужної махини, як СБУ, приводи для розслідування запорізьких «махінацій» кожен день з’являються – тільки встигай справи відкривати. Але «збуджуються» хлопці, побачивши нещодавно побудований термінал.

Найважливішим є те, що таким чином готуються до тиску на міську владу та особисто міського голову.

– Будуть цією (думаю, що незабаром не тільки цією) справою тиснути до виборів на Володимира Буряка, – стверджує Богдан Василенко.

Він нагадав, що 19 грудня в рамках навчання в Київській школі економіки відвідав конференцію «Трансформація 2020: від турборежиму до турборозвітку». Під час якої міністр інфраструктури Віталій Кріклій відносно нашого аеропорту заявив, що «концесії не треба боятися».

– Прозвучало як вирок, – згадує Богдан Василенко.