20 травня на площі перед БК «Запоріжвогнетрив» у Заводському районі зібралися сотні глядачів. У цей день жителі району прийшли подивитися на святкові заходи, організовані міською владою в честь Дня народження району, якому виповнилось 47 років. Як відомо, Заводський район засновано ще 1969 року.

На урочистому святкуванні Дня району привітав жителів міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

– Заводський район – це, перш за все, індустріальне серце Запоріжжя. У цьому районі працюють багатотисячні колективи підприємств, які є локомотивами запорізької економіки. Тому на цьому урочистому заході я кажу слова подяки людям, які зробили великий внесок у розвиток Запоріжжя. Для мене залишаються рідними люди, які кожен день наполегливою працею на промисловому майданчику міста створюють фундамент Запоріжжя, – відмітив Володимир Буряк.

Також міський голова звернув увагу на важливі питання, які стосуються Заводського району. Міською владою буде виділено близько 8 млн грн. на ремонт доріг приватного сектора та 5 млн грн. – на ремонт тротуарів та ліквідацію стихійних звалищ. Будуть встановлені спортивні та дитячі майданчики, на які виділено близько 3 млн грн.

На урочистий захід привітати жителів району прийшли голова районної адміністрації Андрій Баєв, директор ПАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Бусько, депутати міської ради та представники промислових підприємств.

Для жителів Заводського району міською владою була організована розважальна програма. На площі біля районної адміністрації малюків розважали дитячі аніматори та веселі клоуни з театру «Борисфен» БК «Заводський». Аніматори проводили інтерактивні ігри та цікаві конкурси з малечею. Для дорослих та дітей проводилися майстер-класи з виготовлення орігамі, пап’є-маше та різноманітних виробів своїми руками.

Біля будинку культури виступили творчі колективи міста. Здивували глядачів музичним попурі оркестр баяністів та акордеоністів Запорізької дитячої музикальної школи №4. Запальними танцями розважали заводчан колектив «Лабіринт» БК металургів, брейк-данс команда та інші.

Вікторія БАЛЬ, фото Володимира ШЕРЕМЕТА