Передбачалося, що наше місто отримає 26 електробусів та 20 автобусів за програмою «Міський громадський транспорт II» між Україною та Європейським інвестиційним банком

Верховна Рада України ратифікувала фінансову угоду по Проекту “Міський громадський транспорт України ІІ” між Україною та Європейським інвестиційним банком. За це рішення проголосувало 298 народних депутатів України. У рамках даної угоди передбачено надання Україні позики в розмірі 200 млн євро на закупівлю 20 трамваїв, 264 тролейбусів та 65 електробусів. Залучені кредитні кошти дадуть можливість містам розвивати електротранспортну інфраструктуру та маршрутну мережу в Україні, – повідомляє Міністерство фінансів України.

Передбачалося, що наше місто отримає 11 млн євро на 26 електробусів та 20 автобусів за програмою «Міський громадський транспорт II» між Україною та Європейським інвестиційним банком. Про це неодноразово заявляв екс-міністр інфраструктури Криклій, такі ж дані було опубліковано на сайті.

А тепер з’ясувалося, що Запоріжжя отримає 5,62 млн євро на реконструкцію контактної мережі, трамвайної колії. А, наприклад, Мелітополь – 10 елктробусів 5 зарядних станцій.1тр

Тобто Запоріжжя, обласний центр, не так вже потребує нового екологічного транспорту? Чому за часів мера Володимира Буряка місто мало отримати багато нового транспорту, а тепер – лише ремонт колії та мережі?

“Купівлі транспорту до Запоріжжя не передбачається… Контактна лінія то чудово, але ж чомусь інші міста, включаючи Мелітополь, закуповують новий транспорт. В цьому питанні приклад треба брать з Мелітополя! Успіх таких проектів залежить від наполегливості міської ради”, – вважає запорізькій активіст Дмитро Луц.