Володимир Буряк наполягає, що потрібно і далі йти шляхом реформування та оновлення міського комунального транспорту, а не навідмаш підвищувати тарифи, як зараз має намір зробити тимчасова влада

У Запоріжжі не вщухають суперечки щодо майбутнього підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Ми повідомляли, що лідер Партії “Єднання” Володимир Буряк разом із депутатами та експертами підготували пропозиції щодо транспортної проблеми та тарифів.
Володимир Буряк сьогодні звернувся до запоріжців і висловив своє бачення щодо ситуації, що склалася.
“Це дуже болюча та соціально гостра тема. За 6 років, поки був міським головою й місяця не проходило, щоб до мене не приходили перевізники з категоричною вимогою підняти тарифи або вони зупинять транспорт. Ніколи не йшов на шантаж. Компроміс завжди знаходили. Для цього потрібно було лише дуже ретельно вивчати питання та завжди думати про містян”, – наголошує Володимир Буряк.SHER8520Він  вважає, що запоріжці не повинні залежати від настроїв влади та перевізників. Людям потрібен комфортний транспорт та адекватні ціни на проїзд. Тому Володимир Буряк ще у 2016 році, у перші роки своєї каденції разом, розпочав тотальне оновлення цієї сфери.  трамваи 2В рамках програми за 6 років придбано:
⁃ 95 великих автобусів
⁃ 18 тролейбусів
⁃ 25 європейських трамваїв
⁃ Зібрано 14 трамваїв власного виробництва
– Капітально відремонтовано 10 трамваїв.
Все це дозволило майже на 100% оновити рухомий склад КП «Електротранс» і вирішити проблему нестачі громадського транспорту. А ще такі кроки допомогли мінімізувати ризики маніпуляцій з боку приватних перевізників. У результаті вартість проїзду в Запоріжжі протягом кількох років залишалася однією з найнижчих у країні.272294057_500836971403247_3716963534731449207_n
“Також мною розпочато діалог з міжнародними фінансовими інститутами щодо залучення коштів для закупівлі додаткових автобусів, тролейбусів з автономним ходом, а також електробусів. Це принесло результат. Вже скоро місто має отримати додатковий громадський транспорт. Сучасний та європейського рівня. Саме той, яким зараз вже пишається тимчасова діюча міська влада. Тому потрібно і далі йти шляхом реформування та оновлення міського комунального транспорту, а не навідмаш підвищувати тарифи. Запоріжці не повинні бути заручниками недолугих рішень”, – наполягає Володимир Буряк.