Начальниця департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова подала позов до Запорізького окружного адміністративного суду Запоріжжя.

Інформація про відкриття загального позивного впровадження розміщена у Реєстр судових рішень.

Позивач просить суд:

-визнати протиправним та скасувати розпорядження Запорізького міського голови від 11.11.2021 року за №199р “Про проведення службового розслідування”;

-визнати протиправним та скасувати розпорядження Запорізького міського голови від 15.11.2021 року за №201р “Про вжиття невідкладних заходів для збереження документів департаменту охорони здоров`я Запорізької міської ради”;

– визнати протиправним та скасувати розпорядження Запорізького міського голови від 23.11.2021 року за №220р “Про проведення поглибленого службового розслідування у департаменті охорони здоров`я Запорізької міської ради”.

Було відкрите загальне позовне провадження в адміністративній справі до Секретаря Запорізької міської ради Куртєва Анатолія Валентиновича (тимчасово здійснює повноваження Запорізького міського голови) про визнання протиправними та скасування розпоряджень.

Як повідомлялось, т.в.о. міського голови Анатолій Куртев підписав розпорядження про проведення службового розслідування через знищення документів посадовими особами департаменту охорони здоров’я міськради.

На останній сесії минулого року, яка відбулась 22.12.2021, депутати Запорізької міської ради ліквідували департамент охорони здоров’я, а натомість створили комунальну установу «Адміністрація з питань охорони здоров’я».