Міністр інфраструктури Владислав Криклій знову заявив про концесію аеропорту Запоріжжя

У Києві під час презентації концесійних проєктів міністр перелічив аеропорти, які уряд готує до концесії. Серед них знову прозвучав запорізький аеропорт. Хоча в кулуарах на бізнес-форумі в Давосі той же Владислав Криклій повідомив, що без згоди громади Запоріжжя аеропорт у концесію забирати не будуть.

Громада в особі більшості депутатів міської ради свою думку висловила вже неодноразово. На минулій сесії депутати направили до Президента звернення з проханням не втручатися в діяльність комунального аеропорту. Запоріжці під час соціологічного дослідження також чітко дали зрозуміти, що не віддадуть аеропорт у приватні руки – 70% опитаних рішуче проти концесії.

Але центральна влада, судячи з усього, вирішила начхати на думку запоріжців і все ж таки розпоряджатися нашим аеропортом на власний розсуд. Позиція міського голови Запоріжжя з цього питання залишається незмінною – аеропорт належить громаді Запоріжжя, термінал був побудований за кошти бюджету міста, тому тільки запоріжці будуть вирішувати її долю. Незважаючи на політичний тиск, мер налаштований рішуче боротися за аеропорт разом з депутатами міськради.


Читайте також: Кому вигідно зривати відкриття нового терміналу запорізького аеропорту

Відео: 4 канал