У Запоріжжі реформують міські читальні

Під час сьогоднішньої сесії міської ради депутати розглянули реорганізацію бібліотечних установ. Її проводитимуть таким чином, аби залучити туди ще більше читачів та зберегти працівників.

Перші кроки вже зроблені. Сучасного вигляду набули Центральна міська бібліотека для дорослих, бібліотеки на пр. Маяковського, 7 та пр. Соборному, 173.  Тепер це модернові приміщення, де комфортно і відвідувачам та працівникам закладів. Більше того, оновлені заклади мають потенціал стати платформою для проведення літературних та інших культурних подій.

Крім того, за дорученням мера Володимира Буряка міський департамент культури і туризму розробив чіткий механізм оновлення бібліотек. Наразі він вже пройшов всі узгодження, зокрема й у Мінкульті. Закриють бібліотеки, які наразі вже не працюють, бо туди ніхто не ходить, або які знаходяться в підвалах. Проте, на кількості працівників це ніяк не позначиться, їх переведуть в інші філії. Більше того, співробітникам бібліотек збільшать зарплату на 10-20%.

Також вже цього року після ремонту будуть відкриті 5 бібліотек. Протягом п’яти років планується повністю оновити всі міські бібліотеки.

Читайте також: Мер Запоріжжя Володимир Буряк на сесії міськради поділився гарною новиною