Серед основних вимог – соціальна дистанція, термоскринінг на вході та наявність засобів індивідуального захисту

Відсьогодні вступив в дію черговий етап пом’якшення карантинних обмежень. Дозволяється розпочати роботу закладам фізичної культури – спортивним та фітнес-залам, басейнам тощо. Також відновлять свою роботу готелі без ресторанів, розпочинається пасажирське сполучення.

На офіційний телеграм-каналі  COVID-19. ЗАПОРІЖЖЯ опублікували основні рекомендації від міністерства охорони здоров’я України щодо правил відвідування фітнес-залів та басейнів. Так, персонал закладів повинен обов’язково проходити температурний скринінг та бути у масці чи респіраторі. Вимірювання температури обов’язкове і для відвідувачів. 101664789_2791246280985810_6996524767683543040_n

Групові заняття у спортзалах дозволені за умов попереднього запису. Кількість людей в залі не повинна перевищувати 10 осіб, при цьому не більше ніж 1 людина на 5 кв. м. При індивідуальних заняттях – не більше ніж 1 людина на 10 кв. м. При цьому на вході до закладу мають розташовуватись антисептики, шафки та душові кабінки повинні працювати для відвідувачів через одну, одночасне використання їх має бути обмежене на рівні 50%. Тренажери для довготривалих занять повинні розташовуватись на дистанції 2,5 м один від одного.

Функціонування басейнів дозволяється за умов індивідуального їх відвідування та групових занятть спортивних навчально-тренувальних груп 2-го року навчання та старше. Для 50-метрових басейнів на одній доріжці можуть знаходитись не більше 4 людей (6 під час тренувань), у 25-метрових басейнах – не більше двох відвідувачів (3 під час тренувань).

На період карантину заборонене використання багаторазових (тканинних) рушників, окрім персональних рушників відвідувачів, розміщення в доступі клієнта рекламних брошур, робота спа-зон, фітнес-барів та дитячих зон, проведення групових занять понад 10 осіб та для дітей віком до 12 років.

Нагадаємо, з 1 червня запоріжці можуть подорожувати країною залізничним транспортом. Укрзалізниця запустила низку поїздів за різними напрямками. Квитки на них можна придбати онлайн та у залізничних касах.

Читайте також: Як запоріжцям не заразитись коронавірусом на пляжі