9 запорізьких родин скористались перевагами сервісу еМалятко

Запоріжжя приєдналося до пілотного проєкту еМалятко. За два дні послугою скористалися вже 9 молодих родин. Наскільки ефективно працює новий сервіс в пологових будинках, сьогодні перевірив мер Запоріжжя Володимир Буряк. Він відвідав пологовий будинок №4 та вручив документи двом мамам новонароджених. Також міський голова поставив завдання інформувати майбутніх батьків про можливості нової послуги.

– Відтепер батькам не потрібно ходити до різних інстанцій з купою документів. Послуга надається безпосередньо в пологовому будинку. Поставив завдання заздалегідь, ще під час звернень до жіночих консультацій, інформувати майбутніх батьків про переваги цього сервісу, – зазначив Володимир Буряк.

Як писав сайт “Запорозька Січ”,  заповнення заяви на отримання послуги займає всього 15 хвилин. Анкету заповнює працівник ЦНАПу, і вже на наступний день після заяви мама отримує повний пакет документів на свого малюка.

Сьогодні документи в четвертому пологовому будинку отримали 2 мами. Запоріжанка Ольга Сварачевська, мама новонародженої Лади, зазначила, що послуга значно спростила життя молодим батькам. Ольга народила вже другу дитину, тож має з чим порівняти процес оформлення документів для дитини. Задоволена еМалятком і Марія Кононихіна, яка вирішила скористатись новим сервісом як тільки дізналась про нього.

Незабаром, окрім пологових будинків, послугою еМалятко можна буде скористатись і в міських філіях Центру надання адмінпослуг. Їх у Запоріжжі 6, невдовзі відкриється сьома в Хортицькому районі. Крім того, триває процес закупівлі обладнання для видачі закордонних та внутрішніх біометричних паспортів. Скоро цю послугу також надаватимуть міські ЦНАПи.

Читайте також: У запорізькому сквері виявили унікальну знахідку – фото