У міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги з’явився оновлений рентген-кабінет

До 5-ї міської лікарні щодня потрапляє дуже багато пацієнтів з важкими переломами та травмами. Тож рентген-апаратура є вкрай необхідною. Саме тому з міського бюджету були виділені кошти на придбання нового сучасного обладнання. Для того, щоб і пацієнти, і лікарі перебували в комфортних умовах, також привели до ладу і рентген-кабінет. o_1e2j08u321hu61bvj10j216g31cj38h o_1e2ivopcl1btmtna16g6sd1bghr

Нова діагностична система надчітка та безпечна. Відтепер пацієнту не потрібно купувати плівку для знімків, результати діагностики лікар може оцінити безпосередньо на комп’ютері, або ж зберегти на цифровому носієві чи відправити електронною поштою.

– Ми отримуємо знімки вже через  декілька секунд після дослідження. Апарат дозволяє масштабувати отримані зображення, а також коригувати їх контрастність та яскравість. Це значно знизить кількість діагностичних помилок. Крім того, рівень променевого навантаження на пацієнта значно менший, що важливо для його здоров’я, – розповів завідувач рентгенологічним відділенням КНП “Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги” Євген Ксензов. o_1e2ivrkfi13mbcocvlbhfq1epl60 o_1e2ivopcm16p818h1eqto17rc8t

Як зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров, облаштування нового рентген-кабінету в цій лікарні було вкрай необхідним, адже апаратурі, яка була до цього, вже більше 20 років.

– Коли “швидка” доправляє людину з травмами, переломами, рентгенівські дослідження є одними з базових. Старий апарат морально і матеріально застарів, тож ми придбали за міською програмою сучасний цифровий рентген і відремонтували приміщення. Впродовж тижня цей кабінет запрацює на повну. Загалом, за дорученням міського голови Володимира Буряка за чотири роки вдалося замінити близько 13-14 рентгенів, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Нагадаємо, за останні три роки в міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги суттєво оновили матеріально-технічну базу.  Були придбані сучасна апаратура для хірургічних та малоінвазивних втручань, оновили палати низки відділень. Крім того, незабаром в лікарні запрацює новий ангіограф, який у 2019 році придбали за кошти міського бюджету.

Читайте також: Одна з найбільших лікарень Запоріжжя святкує ювілей