Яким видався 2016 рік у поданні запорізьких фотохудожників, можна дізнатися на звітній виставці майстрів Олега Бурбовського, Віктора Кадуріна, Сергія Лаврова, Володимира Шеремета, Ігоря Гірника, Олександра Максимова, Інни Федотової, Олега Лагура, Володимира Лінікова, Віталія Лівадного, Володимира Ковальова.

У запорізькому фотоклубі підвели підсумки за минулий рік. Всі автори дуже різні: з професійної майстерності, за жанром, в якому працюють; за сприйняттям навколишньої дійсності – і цим виставка цікава. За словами голови Запорізької організації НСФУ Олега Бурбовського, рік був успішним, багато нагород, дипломів, медалей, особливо лідирує Тетяна Аверіна, потім Володимир Мальцев і Тетяна Люта. Цікавий погляд на світ Сергія Швиденко та Інни Федотової. Кожен з фотохудожників, які беруть участь в експозиції, показав свою душу і серце, як міг.

Привертає увагу психоделічна серія робіт Віктора Кадуріна, в яких можна дізнатися пам’ятники радянської епохи. Однак автору не цікаво просто копіювати дійсність, він намагається йти від неї, додаючи в свої знімки, за допомогою візуальних засобів, поетичності.

Як каже Тетяна Аверіна, яка навесні 2016 року одноголосним рішенням приймальної комісії була прийнята в Союз фотохудожників України, якщо творчість стає способом життя, і заповнює собою всі внутрішні порожнечі, то тільки світлі думки народжуються всередині, і потоком погляду через фотооб’єктив вириваються назовні. І хочеться творити!

Кожен глядач міг знайти на виставці фотографії на потрібну йому тему (репортажні знімки, урбаністичні фотографії, ліричні пейзажні замальовки, натюрморти, портрети). А найдивовижніші роботи, що заслужили найвищої похвали Олега Бурбовського, показав Ігор Гірник: «Хрещення немовляти», «Юність в стилі ретро», «Зрілість». Ці твори мистецтва змушують задуматися над сенсом життя!

Вікторія КИРИЛЕНКО, фото Володимира ШЕРЕМЕТА

IMG_3540      IMG_3534

IMG_3547    IMG_3536

IMG_3531                    IMG_3541