З 9 до 11 лютого у виставковому центрі “КОЗАК-Палац” проходив “Ярмарок освіти-2012”.Організатором заходу стала Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та за сприянням Запорізького обласного управління освіти і науки, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Запорізького обласного центру зайнятості.
У цьому році освітній ярмарок об’єднав ХIIІ міжрегіональну спеціалізовану виставку навчальних закладів “Абітурієнт-2012”, ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку “Освіта за кордоном” та “Освіта для бізнесу”, міжрегіональний ярмарок вакансій “День кар’єри”. Були представлені стенди понад 60 учасників. Про себе змогли заявити навчальні заклади всіх рівнів – від дошкільних до вищих, а саме: навчальні заклади від І до IV рівня акредитації, бізнес-школи, освітні агенції, тренінгові компанії, навчальні центри, а також заклади дитячого та позашкільного виховання. Цього року на виставці працювали учасники не лише із Запоріжжя, а й з Мелітополя, Дніпропетровська, Одеси, Донецька, Києва, а також іноземні гості з Польщі, Чехії та Австрії.
Освітній ярмарок, як завжди, став у нагоді абітурієнтам та студентам, а також спеціалістам, що прагнуть підвищити свій професійний рівень, чи знаходяться у пошуках роботи.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА