Заступник міського голови Анатолій Пустоваров привітав учнів та вчителів колегіуму № 98 із традиційним святом „Зірки колегіуму”. На сцену БК ім. Дроб’язка вийшли найкращі учні та вчителі. Святкування проходить вже сьомий рік. За підсумками учбового року 40% учнів колегіуму домоглись великих успіхів у творчих, спортивних та інтерактивних змаганнях.

Нагороджувати кращих учнів запросили депутата міської ради Геннадія Васильчука, голову районної адміністрації Олександрівського району Валерія Мостового та директора департаменту освіти та науки міської ради Юлію Погребняк. Учні, вчителі та батьки отримали почесні грамоти та дипломи.

Привітати переможців номінації „Активіст року” вийшов заступник голови Анатолій Пустоваров:

– Учні колегіуму добре підготовлені та гідні великої сцени. Одразу видно, що вчителі та батьки вклали багато зусиль у розвиток дітей. Сьогодні питання освіти в нашій країні стоїть на першому місці.

Переможців у номінації „Вчитель року” привітав депутат міської ради Геннадій Васильчук.

– Дорогі вчителі, ви робите чудову справу – готуєте громадян України. Я вже не перший рік маю теплі стосунки із колегіумом і можу з впевненістю сказати, що ваші учні дуже талановиті, – зазначив він.

Також для глядачів виступили з концертною програмою учні школи мистецтв №1 та колективи хореографічних студій.

Вікторія БАЛЬ