28 квітня в запорізькому Театрі молоді пройшов четвертий благодійний аукціон «Добро сердець», організований школою «Ейдос». У заході  взяв участь заступник Запорізького міського голови Анатолій Пустоваров.

Педагог-організатор школи «Ейдос» Юлія Козаченко розповіла нашому кореспондентові:

– Четвертий рік наша школа проводить благодійний аукціон з продажу картин, написаних, головним чином, учнями, які вивчають мистецтво в ізостудії (викладачі Лариса та Сергій Рибницькі). Кошти, зібрані на аукціоні, йдуть на різні благодійні потреби. Минулого року на гроші, виручені від продажу живопису школярів, 12 дітей-інвалідів пройшли повний курс іпотерапії – реабілітації за допомогою лікувальної верхової їзди.
Цього року аукціон присвячено збору коштів на повноцінний випускний бал для старшокласників Гуляйпільської спеціальної школи-інтернату.  13 сиріт і 7 хлопців із неблагополучних сімей завдяки творчості школярів «Ейдосу» отримають все, про що мріють молоді люди перед прощанням зі школою: красиві наряди, зачіски, макіяж і свято.

Діти з Гуляйпільської спеціальної школи-інтернату приїхали на аукціон і стали глядачами концерту, який підготували їхні ровесники.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров відзначив, що добро завжди ходить по колу і в потрібний момент повертається до того, хто його творить:
– У всі часи залишається актуальним вислів: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе». Безкорисливо допомагаючи іншим, ми таким чином допомагаємо собі. Залишайтеся такими ж чуйними і творчими людьми!

На аукціон було виставлені 29 картин, кілька з них написали вчителі школи – теж аматори. Юний автор Арина розповіла:

– Я намалювала картину «Дзен-кіт». На ній зображено кота, який в одязі буддійського монаха сидить у позі «дзен». Коли ми малювали свої роботи, то ще не знали, що буде аукціон. А потім найкращі картини відібрали для благодійної акції і мою – також.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров також взяв участь в аукціоні, придбавши лот під №28 – картину, яку намалював вихованець школи “Ейдос” Сава Ужва-Склярук.