Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в населених пунктах Василівка та у Василівському і Пологівському районах. В останньому навіть фіксується збільшення кількості сил противника, тому можливі наступальні дії в напрямку Гуляйполя.

За даними розвідки у Дніпрорудному (Василівський район) на території заводів «СОМ» та «Моліс» зафіксовано скупчення військової техніки противника.

У Василівці на території військкомату зафіксовано розвантаження противником значної кількості великокаліберної зброї та боєприпасів до неї.

У населеному пункті Пришиб (Василівський район) на території паливно-мастильного комплексу зафіксовано прибуття військовоїтехніки (БТР, вантажівки, імовірно РЛС). Скупчення техніки тут фіксується невперше.

В населеному пункті Роздол (Василівський район) на території фермерського господарства зафіксовано розташування сил РОВ та їхньої техніки. Між населеними пунктами Старобогданівка (Михайлівський район) та Благодатне (Пологівський район) зафіксовано використання танків Т-62 в якості вогневих точок.

Крім того за добу зафіксовано збільшення кількості колон техніки противника:

– траса Е-105, Мелітополь — Василівка і у зворотному напрямку протягом дня фіксується систематичний рух значної кількості вантажівок “КамАЗ” (15-20 одиниць протягом кожної години)

– Пологи — Воскресенка (Пологівський район): 29 великих вантажівок з особовим складом;

– з АР Крим у напрямку Мелітополя протягом дня зафіксовані декілька колон вантажівок, бензовозів і військової техніки.

На усіх рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. Відбуваються періодичні артилерійські та мінометні дуелі по всій лінії фронту в Запорізькій і Донецькій областях.

Російські війська продовжують зосередження бойової техніки і особового складу на певних ділянках, готуючись до активних бойових дій.

____

Посилання на наш Телеграм-канал