Лідер Партії “Єднання” зізнався у любові до рідного міста і побажав всім містянам оптимізму та здоров’я 

Володимир Буряк, лідер Партії “Єднання”, привітав запоріжців з Днем міста, звернувшись до містян у соцмережі Фейсбук:

– Шановні запоріжці, вітаю вас із прийдешнім Днем міста! Це спільне свято для всіх, хто своєю працею допомагає нашому місту змінюватися на краще і робить його ще більш комфортним. Прийміть щиру вдячність за вашу роботу на благо Запоріжжя. Адже саме спільними зусиллями наше місто з кожним роком стає красивішим та затишнішим.
Я бажаю всім запоріжцям добробуту. Будьте здорові ви і всі ваші близькі та рідні. Бережіть себе – особливо в нинішній непростий час пандемії. Я бажаю вам оптимізму і впевненості в своїх силах: що б не відбувалося в житті, знайте – все буде добре. Нехай у ваших домівках завжди буде тепло і затишно, а в ваших серцях панують любов і спокій.
Проведіть ці осінні вихідні в красивих місцях улюбленого Запоріжжя. Пройдіться вулицями Старого Олександрівська, погуляйте в сквері Піонерів або на оновленому проспекті Маяковського. Прогуляйтеся Ландшафтним парком серед сотень квітів або посидьте біля озера в Дубовому гаю. Зізнайтеся ще раз в любові до рідного міста, і воно неодмінно відповість вам взаємністю.
З Днем міста, запоріжці! Зі святом, любе Запоріжжя!”, – написав Володимир Буряк у соцмережі.